Kočárek Recenze Kinderkraft Prime 3v1 2020

Recenze Kinderkraft Prime 3v1 2020

Kombinovaný dětský kočárek Prime 3v1 pro rok 2020 přináší multifunkční využití pro vás i vaše dítě. Dopřejte své malé ratolesti komfort a pohodlí s tímto univerzálním kočárkem od značky Kinderkraft. Klíčové vlastnosti - bezpečná konstrukce - pohodlná manipulace - univerzální použití - bohaté příslušenství - moderní design - od narození do 3 let Dětský kočárek Kinderkraft Prime 3v1 Prime 3v1 je kombinací hned 3 funkcí. Využijete ho jako sportovní kočárek, klasický kočárek s hlubokou korbou a součástí je i autosedačka.

Porovnat ceny od 11 900 Kč

Registrovaný uživatel7. června 2020

Kočárek používáme denně již 2 měsíce, zkušenost s možností "golfáčem" zatím nemáme, autosedačka průměrná: - lehká, snadno ovladatelný konstrukce kočárku, rychle složení - reflexní pásky - větrací okénko se síťkou na boudičce - nafukovací kolečka s aretací předních - polohovatelná rukojeť - dá se vyprat v podstatě všechny látkové části kočárku

- i když byla součástí slída, tak velká nespokojenost, protože je tam jen malé okénko, které je umístěno ještě dost neprakticky, a když je necháte otevřené, tak do něj naprší, - nelze dostatečně drndat, pérování v podstatě nulové, po čase začne vrzat - boudička nelze upravit do více poloh, po uvolnění vám sjede při jízdě až dolů, - taška není na zip, jen na druk a může vám tam tedy něco napadat nebo napršet, jen jedna velká kapsa a docela složité a nepraktické uchycení na kočárek

Jakub Novák25. května 2022

Když dojel nový tak vypadal pěkně ale to je vše

Asi po roce se rozpadl přední kolečka nejdou nasadit ,brzda už nebrzdila, odpružení to nebudu ani řešit to jako by tam vůbec ne bylo, stříška ta se urvala takže člověk tam musel dát místo nýtů dát šrouby a takhle mužů pokračovat do nekonečná vlastně po roce nepoužitelný kočár a to jsem ho používal normálně v městském prostředí žádný terén jenom asfalt.

Zbytečně vyhozené peníze

Registrovaný uživatel16. března 2022

Velký úložný prostor Lehký Skvělý do terénu Velký Cena

Velký

Zkouška dražší kočárku a kindercraftu... Tak za nas v rámci bezpečnosti kindercraft! Lépe se s ním zatáčí! Super nafukovací kola. Skvělá brzda... Golf zatím ne vyzkoušen. Autosedacka je malé pohodlná má zapnutí že před že zadu i na přasky! Hodně muziky za málo peněz asi tak bych to viděla. Pokud tu někdo dá 3* kvůli pláštěnce. V rámci ceny toho chce za mne až příliš... Cena + kvalita 5 z 5 ;)

Registrovaný uživatel21. března 2024

S kočárkem jsem spokojena. Zvládne terén, dokonce i ten sníh. Polohování i v korbičce je šikovné. Pro někoho možná mínus, ale je větší a bytelnější, což nám vyhovuje. Lze polohovat rukojeť.

Pláštěnka je dost nepraktická, s pidi okénkem na stříšce. Přebalovací taška nemluvě. Jedna velká kapsa na cvoček. Tudíž do ní lehce naprší. Škoda jen, že stříška nejde dát do více poloh, což je pro mě podstatné mínus.

Zatím nemůžu hodnotit sporťák. Ale za ty peníze spokojenost.

Palpatin nemam8. května 2023

Korba má polohování Velký nákupní koš Korba má skvěle vyřešené stínění Adaptéry lze použít i na autosedačku Joie Zvládá terén i sníh

Sporťák nemá dobře vyřešenou stříšku a tak do kočárku jde příliš světla. Konstrukce kočárku je bohužel velmi špatná a brzy vše začne odcházet Autosedačka

Kočárek jsem kupovala pro prvního syna a už po pár měsících používání odešla brzda na jednom kole, následovalo odpružení a nedlouho potom přední kolečka začala lítat tak, že je musí být stále zaaretovaná. Kočárek by byl skvělý kdyby byl kvalitně vyrobený. Sedačka do auta je tak maximálně na hraní pro děti a rozhodně je lepší koupit 2v1 a sedačku zvlášť. Supr je že i když mám sedačku od Joie, adaptéry mi umožní ji na kočárek připnout. Jinak kočárek sloužil dobře a zvládá i terén a sníh. Možná kdyby jezdil hlavně ve městě tak by vydržel víc. Osobně bych ho ale podruhé už nekoupila.

Registrovaný uživatel26. srpna 2021

Za mě super. Rychle kocarek dorazil a moc se nám líbí.

Registrovaný uživatel28. dubna 2021

Vzhled/design, praktičnost, obsahuje vše v jednom, dobrá cena

Registrovaný uživatel15. října 2021

super

Registrovaný uživatel11. května 2021

perfektní bez vad , ještě jsme nezkoušeli

Registrovaný uživatel14. března 2023
Registrovaný uživatel12. září 2022