Hlavní obsah stránky

Kilpi Pontino-JB LJ0017KI modrá 86

  • Kilpi Pontino-JB LJ0017KI modrá 86
Kilpi Pontino-JB LJ0017KI modrá 86

Dětská zimní kombinéza Kilpi Pontino-JB je vyrobena z dvouvrstvého materiálu Siberium 10 000 2L Strech, který je voděodolný, prodyšný a elastický. Kombinéza je rozepínací od krku k rozkroku a má podlepené švy.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKilpi

Popis

Dětská zimní kombinéza Kilpi Pontino-JB je vyrobena z dvouvrstvého materiálu Siberium 10 000 2L Strech, který je voděodolný, prodyšný a elastický. Kombinéza je rozepínací od krku k rozkroku a má podlepené švy. Dále kombinéza nabízí: vysoký límec s ochranou zipu proti poškrábání brady, odnímatelnou kapuci, sněžné manžety v rukávech, regulaci rukávů za pomoci suchého zipu a reflexní prvky pro lepší viditelnost. Nohavice jsou opatřeny ochranou proti okopání. Kombinéza má dvě hlavní kapsy na kalhotech, jednu kapsa na hrudníku a na levém rukávu kapsu na skipass.

Parametry

Dětská velikost86
Vnitřní výplň bundypolyester
Produktové čísloLJ0017KIBLU86
Materiál oblečenípolyester / elastan
Barvamodrá

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Chlapecké zimní kombinézy Kilpi