Hlavní obsah stránky

JVD JC679.3

  • hodinky JVD JC679.3
hodinky JVD JC679.3

Váháte, jestli si na zápěstí připnout luxusní náramek nebo stylové hodinky? Pak se ozdobte hodinkami JVD, které jsou obojím. Jejich ciferník pokrytý něžnou perletí sází na čistý design - zdobí ho drobné zlacené ručičky a krystaly, které se při každém vašem gestu oslnivě zatřpytí.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuJVD

Popis

Váháte, jestli si na zápěstí připnout luxusní náramek nebo stylové hodinky? Pak se ozdobte hodinkami JVD, které jsou obojím. Jejich ciferník pokrytý něžnou perletí sází na čistý design - zdobí ho drobné zlacené ručičky a krystaly, které se při každém vašem gestu oslnivě zatřpytí. Na zápěstí se hodinky připínají velice efektním ocelovým tahem, jehož pevná část opravdu působí dojmem stylového náramku. Ozdobte se doplňkem, který se stane nepostradatelnou součástí vašeho formálního i volnočasového outfitu.

Parametry

Určení hodinekdámské
Typ hodinekanalogové
Typ sklíčkaminerální
Barvašedá/stříbrná
Typ řemínkuocel
Typ strojkuQuartz - baterie

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Hodinky JVD

Všechny hodinky JVD