Hlavní obsah stránky

Joie Stages 2020 Grey Flannel

Autosedačka Joie Stages 2020 Grey Flannel

Neuvěřitelně flexibilní unikátní autosedačka schválená od narození až do 25 kg se stala nejprodávanější autosedačkou ve Velké Británii a získala velké množství ocenění. 3 sedačky v 1 - Stages pokrývá váhové kategorie autosedaček 0+, I a II.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuJoie

Popis

Neuvěřitelně flexibilní unikátní autosedačka schválená od narození až do 25 kg se stala nejprodávanější autosedačkou ve Velké Británii a získala velké množství ocenění. 3 sedačky v 1 - Stages pokrývá váhové kategorie autosedaček 0+, I a II. Díky tomu ji lze využívat od narození až do cca 7 let. Autosedačka nabízí možnost cestovat v bezpečnější pozici, proti směru jízdy pro děti až do hmotnosti 18 kg, tedy cca 4 let věku. Stages navíc nabízí vynikající ochranu při bočním nárazu a skořepinu zesílenou ocelovými prvky.

Parametry

Skupina autosedačkyskupina 0+/I/II
Věková kategorieod narození
Isofixne
Váhová kategorie0-25 kg
Hmotnost8,86 kg
Snímatelný potahano

Články k tématu

Domácnost a zahradaJak vybrat dětskou autosedačku: Kompletní průvodce

Koupi autosedačky se v dnešní době nevyhne žádný rodič. Vyznat se v záplavě různých typů a modelů ale nemusí být jednoduché. Na co se zaměřit a čeho se naopak vyvarovat? Poradíme vám, jak vybrat…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Autosedačky Joie

Všechny autosedačky Joie