Hlavní obsah stránky

Jacques Lemans Rome 1-1571H

  • Jacques Lemans Rome 1-1571H
Jacques Lemans Rome 1-1571H

Fialová kůže s fialovým prošitím, Swarovski Máte ráda hodinky zdobené kamínky Swarovski?Tak to by vás mohly oslovit designově velmi zajímavé hodinky Jacques Lemans Rome. Ocelové pouzdro stříbrné barvy o průměru 37 mm je ozdobeno kamínky Swarovski, a to tak, že čiré kamínky jsou proskládány světle fialovými.Tyto kamínky lemují světle fialový ciferník, který je oživen elegantním paprskovitým rýhováním.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Hodinky Jacques Lemans

Všechny hodinky Jacques Lemans

Informace o výrobkuJacques Lemans

Popis

Fialová kůže s fialovým prošitím, Swarovski Máte ráda hodinky zdobené kamínky Swarovski?Tak to by vás mohly oslovit designově velmi zajímavé hodinky Jacques Lemans Rome. Ocelové pouzdro stříbrné barvy o průměru 37 mm je ozdobeno kamínky Swarovski, a to tak, že čiré kamínky jsou proskládány světle fialovými.Tyto kamínky lemují světle fialový ciferník, který je oživen elegantním paprskovitým rýhováním. Hodiny na ciferníku jsou vyznačeny římskými číslicemi a

Parametry

Určení hodinekdámské
Typ řemínkukůže
Typ strojkuQuartz - baterie
Vodotěsnost100 m
Typ hodinekanalogové
Typ sklíčkaminerální
Pouzdroocel
Produktové číslo1-1571H-Jacques-Lemans-hodinky

Hodnocení a recenze