Hlavní obsah stránky

Jack Daniel´s Classic Logo pánské tričko černé

  • pánské tričko Jack Daniel´s Classic Logo pánské tričko černé
pánské tričko Jack Daniel´s Classic Logo pánské tričko černé

Oficiální tričko z módního katalogu fashion výrobků a merchandise.<br />produktů s licencovaným logem a grafikou Jack Daniel´s.<br /><br />Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků .<br />licenčních práv.<br /><br />Tradiční, černé bavlněné tričko s natištěným tradičním old logem .<br />a jménem slavné značky.<br /><br />Velikost trička: pánské M.<br />Délka trička: 70,0 cm.<br />Obvod hrudníku: 102,0 cm - 107,0 cm<br /><br />.<br />Materiál: 100% bavlna<br /><br />Pokyny pro údržbu a praní trička:.<br />- praní naruby s podobnými barvami na 30°C.<br />- výrobek se nesmí sušit v bubnové sušičce.<br />- výrobek se nesmí bělit.<br />- výrobek se nesmí chemicky čistit.<br />- teplota spodní strany žehličky nesmí být vyšší než 150°C<br /><br />Komentář a fotografie vytvořil dovozce a distributor uvedeného .<br />zboží. www.curepink.cz.

Vybrat variantu (2)

Jack Daniel´s Classic Logo pánské tričko černé M

2 varianty pro
Jack Daniel´s Classic Logo pánské tričko černé

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuJack Daniel´s

Popis

Oficiální tričko z módního katalogu fashion výrobků a merchandise.<br />produktů s licencovaným logem a grafikou Jack Daniel´s.<br /><br />Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků .<br />licenčních práv.<br /><br />Tradiční, černé bavlněné tričko s natištěným tradičním old logem .<br />a jménem slavné značky.<br /><br />Velikost trička: pánské M.<br />Délka trička: 70,0 cm.<br />Obvod hrudníku: 102,0 cm - 107,0 cm<br /><br />.<br

Parametry

Velikost oblečeníM
Materiál oblečení100% bavlna
Délka rukávukrátký rukáv
Polokošilene
Barvačerná
Styl tričkas potiskem
Výstřihkulatý
Vtipnéne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Pánská trička Jack Daniel´s