Hlavní obsah stránky

ISO 8860 65 - 105 cm

  • ISO 8860 65 - 105 cm
ISO 8860 65 - 105 cm

ISO 8860 jsou hole s moderním pevným nastavitelným systémem, profilovanou rukojetí a pohodlným poutkem na zápěstí. Hrot z tvrzené oceli se speciálními gumovými chrániči zajišťuje stabilní a bezpečný opěrný bod bez ohledu na to, zda hole slouží k dynamickému pochodu, dlouhým výletům po horských stezkách nebo všude tam, kde hole mají pomoci při udržení rovnováhy a odlehčení kolen.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuISO

Popis

ISO 8860 jsou hole s moderním pevným nastavitelným systémem, profilovanou rukojetí a pohodlným poutkem na zápěstí. Hrot z tvrzené oceli se speciálními gumovými chrániči zajišťuje stabilní a bezpečný opěrný bod bez ohledu na to, zda hole slouží k dynamickému pochodu, dlouhým výletům po horských stezkách nebo všude tam, kde hole mají pomoci při udržení rovnováhy a odlehčení kolen. Tyto nordic walking hůlky mají vestavěný systém tlumení nárazů, který tlumením otřesů a nárazů optimální chrání klouby rukou.

Parametry

Druh holeteleskopické
Délka od65 cm
Odpruženíano
Produktové číslo5902802912534
Materiál holehliník
Délka do105 cm
Gumová ochrana hrotůano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky