Hlavní obsah stránky

InfiRay Saim SCL35

  • sportovní kamera InfiRay Saim SCL35
sportovní kamera InfiRay Saim SCL35

InfiRay Saim SCL35 je všestranný termovizní zaměřovač za skvělou cenu, je tou nejlepší volbou pro všechny zákazníky, požadující dokonalou kvalitu obrazu, osvědčenou technologii za vynikající cenu. Saim SCL35 používá senzorovou technologii Vox ceramic a 35 mm objektiv.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuInfiRay

Popis

InfiRay Saim SCL35 je všestranný termovizní zaměřovač za skvělou cenu, je tou nejlepší volbou pro všechny zákazníky, požadující dokonalou kvalitu obrazu, osvědčenou technologii za vynikající cenu. Saim SCL35 používá senzorovou technologii Vox ceramic a 35 mm objektiv. Důležitou předností termovizního zaměřovače Saim SCL35 je kompaktní design těla se zachováním konstrukce odolné zpětnému rázu. Tyto vlastnosti se u termovizních zaměřovačů stejné třídy objevují ne příliš často. Optické zvětšení je dostatečné i pro použití na větší vzdálenosti.

Parametry

Čtečka paměťových karetano
WiFiano
Výška6,5 cm
Hloubka65 mm
Displejano
Výdrž baterie210 min.
Šířka195 mm
Produktové čísloINFIRAY-SAIM-SCL35

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat