Hlavní obsah stránky

Indesit YT M11 83K RX EU

  • Sušička Indesit YT M11 83K RX EU
  • Sušička Indesit YT M11 83K RX EU
  • Sušička Indesit YT M11 83K RX EU
  • Sušička Indesit YT M11 83K RX EU
Sušička Indesit YT M11 83K RX EU

Sušička prádla Indesit YT M11 83K RX EU v tradičním bílém provedení s černobílými dvířky spadá do energetické třídy A+++, pojme až 8 kg prádla a nabízí 15 programů (například Easy Mix Cycle, rychlý 45' a Přikrývky). Její hlučnost se pohybuje na hranici 65 dB.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuIndesit

Popis

Sušička prádla Indesit YT M11 83K RX EU v tradičním bílém provedení s černobílými dvířky spadá do energetické třídy A+++, pojme až 8 kg prádla a nabízí 15 programů (například Easy Mix Cycle, rychlý 45' a Přikrývky). Její hlučnost se pohybuje na hranici 65 dB. Na sušičce prádla oceníte kromě běžných programů zejména ty speciálně vyvinuté k rychlému sušení oděvů i obuvi (jako příslušenství k sušičce je dodávána přihrádka na boty, díky které dochází k jemnému, ale rychlému sušení obuvi). Sušička prádla bezesporu přispěje k pohodlnému chodu vaší domácnosti.

Parametry

Umístěnívolně stojící
Náplň8 kg
Výška84,9 cm
Typ sušeníkondenzační
Energetická třídaA+++
Šířka59,5 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné