Hlavní obsah stránky

illy X1 Anniversary

  • kávovar illy X1 Anniversary
kávovar illy X1 Anniversary

Kávovar na kapsle v elegantním retro designu illy X1 Anniversary s moderními technologiemi nabízí tu nejlepší kávu s intenzivním aroma. Díky tomuto jednoduchému systému si vložením jedné kapsle připravíte kvalitní espresso přímo do vašeho šálku, bez jakéhokoli styku s kávovarem.

Vybrat variantu (4)

illy X1 Anniversary mandlový

4 varianty pro
illy X1 Anniversary

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuilly

Popis

Kávovar na kapsle v elegantním retro designu illy X1 Anniversary s moderními technologiemi nabízí tu nejlepší kávu s intenzivním aroma. Díky tomuto jednoduchému systému si vložením jedné kapsle připravíte kvalitní espresso přímo do vašeho šálku, bez jakéhokoli styku s kávovarem. Tento kávovar na kapsle o příkonu 1250 W vám zajistí vynikající kávu během chvilky. Zvládne vyvinout tlak až 15 bar, který se stará o maximální extrakci kávového aroma. Nádržka na vodu nabízí objem 1 l, takže zvládá na jeden zátah přípravu kávy pro menší rodinu.

Parametry

Umístěnívolně stojící
Tlak čerpadla15 bar
Příkon1250 W
Typ kávovarukapslový
Objem zásobníku na vodu1 l
Samočistící funkcene

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Kávovary a espressa illy