Hlavní obsah stránky

Ibili nerezová vykrajovátka trojúhelník set 6ks

  • Ibili nerezová vykrajovátka trojúhelník set 6ks
Ibili nerezová vykrajovátka trojúhelník set 6ks

Tato sada moderních vykrajovátek vyrobených z kvalitního nerezu je široce upotřebitelná při přípravě široké škály pokrmů od cukroví přes těstoviny a pečivo po různé další originální pochutiny a dezerty. Balení obsahuje celkem 6 kusů vykrajovátek ve tvarech trojúhelníku o velikosti od 2,5 do 7cm.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuIbili

Popis

Tato sada moderních vykrajovátek vyrobených z kvalitního nerezu je široce upotřebitelná při přípravě široké škály pokrmů od cukroví přes těstoviny a pečivo po různé další originální pochutiny a dezerty. Balení obsahuje celkem 6 kusů vykrajovátek ve tvarech trojúhelníku o velikosti od 2,5 do 7cm. Set je v praktickém uzavíratelném ocelovém obalu. Jde o moderní doplněk pro originální a nápadité vaření a pečení. Vykrajovátka se snadno čistí a udržují- lze je mýt v myčce na nádobí.

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Formičky a vykrajovátka Ibili

Všechny formičky a vykrajovátka Ibili