Hlavní obsah stránky

Husky Marney 30 l

  • outdoorový batoh Husky Marney 30 l
outdoorový batoh Husky Marney 30 l

Batoh Husky Marney 30 l je skvělým příkladem toho, že i zavazadlo může udělat dostatečnou parádu a zároveň být opravdu praktickým doplňkem. Kvalitní použité materiály a moderní konstrukce jsou i zde zárukou vysoké odolnosti, ale také nízké hmotnosti, která zajišťuje pohodlí při jeho nošení.

Vybrat variantu (1)

Husky Marney 30 l černý

1 varianta pro
Husky Marney 30 l

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHusky

Popis

Batoh Husky Marney 30 l je skvělým příkladem toho, že i zavazadlo může udělat dostatečnou parádu a zároveň být opravdu praktickým doplňkem. Kvalitní použité materiály a moderní konstrukce jsou i zde zárukou vysoké odolnosti, ale také nízké hmotnosti, která zajišťuje pohodlí při jeho nošení. Batoh má anatomicky tvarovaný zádový systém z EVA výlisku a prodyšné polstrování na anatomicky tvarovaných ramenních a bederních popruzích. Je vybaven dvěma hlavními komorami, bederním pásem, hrudním popruhem, bočními kapsami nebo bočními kompresními popruhy.

Parametry

Objem30 l
Hrudní pásano
Barvačerná
Nosnost20 kg
Bederní pásano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Outdoorové batohy Husky

Všechny outdoorové batohy Husky