Hlavní obsah stránky

Hry s příběhem 2 - Ocel a krev

  • kniha Hry s příběhem 2 - Ocel a krev
  • kniha Hry s příběhem 2 - Ocel a krev
kniha Hry s příběhem 2 - Ocel a krev

Co mají společného hlavy nabodané na kůlech, hrobníci z albirejského hřbitova, troll ve službách královny Viktorie nebo děvčátko, jehož život ohrožuje jihoamerický drogový kartel? Hrdinství i zbabělost, odvaha, čest, šílenství a hrůzy válek. Stránky této knihy jsou věnovány statečným bojovníkům i hrdinům neobvyklého ražení.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMytago

Popis

Co mají společného hlavy nabodané na kůlech, hrobníci z albirejského hřbitova, troll ve službách královny Viktorie nebo děvčátko, jehož život ohrožuje jihoamerický drogový kartel? Hrdinství i zbabělost, odvaha, čest, šílenství a hrůzy válek. Stránky této knihy jsou věnovány statečným bojovníkům i hrdinům neobvyklého ražení. Prožijte s nimi jejich dobrodružství, vydejte se vstříc pomíjivé slávě bitevního pole i zoufalému boji o holý život. Už od

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2012
Fantasyano
Sci-fiano
Počet stran544
Vazbabrožovaná / lepená
Hry na hrdinyano
Produktové číslo0212767

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Fantasy, sci-fi Mytago

Všechny fantasy, sci-fi Mytago