Hlavní obsah stránky

HP Photo 20 sht/A4/210 x 297 mm (CR672A)

  • fotopapír HP Photo 20 sht/A4/210 x 297 mm (CR672A)
fotopapír HP Photo 20 sht/A4/210 x 297 mm (CR672A)

Typ: Fotopapír Provedení: Lesklý Počet ks v balení: 20 Gramáž: 300 Provedení výrobku: bílá barva Lesklý fotografický papír HP Premium Plus Glossy Photo Paper je kompatibilní se všemi inkoustovými tiskárnami. Je optimalizován pro tiskárny HP, s nimiž dosahuje vynikajících tiskových výsledků.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHP

Popis

Typ: Fotopapír Provedení: Lesklý Počet ks v balení: 20 Gramáž: 300 Provedení výrobku: bílá barva Lesklý fotografický papír HP Premium Plus Glossy Photo Paper je kompatibilní se všemi inkoustovými tiskárnami. Je optimalizován pro tiskárny HP, s nimiž dosahuje vynikajících tiskových výsledků. Tiskněte fotografie, které jsou odolné proti rozpití a vodě, bleskově schnou a vydrží celé generace1. Tento papír špičkové kvality dodá vašim fotografiím profesionální vzhled v lesklém provedení.

Parametry

Formát papíruA4
Gramáž papíru300 g/m²
Produktové čísloCR672A
Typ papírulesklý
Inkoustový tiskano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Fotopapíry HP

Všechny fotopapíry HP