Hlavní obsah stránky

HP 250 G8 (2W8Z8EA)

HP 250 G8 nabízí vše, co potřebujete ke zvládnutí i náročnějších pracovních úkonů, ale i k přehrávání multimédií. Na první pohled zaujme svým elegantním vzhledem ve stříbrné úpravě a odlehčeným odolným provedením, které chrání všechny vnitřní komponenty.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHP

Popis

HP 250 G8 nabízí vše, co potřebujete ke zvládnutí i náročnějších pracovních úkonů, ale i k přehrávání multimédií. Na první pohled zaujme svým elegantním vzhledem ve stříbrné úpravě a odlehčeným odolným provedením, které chrání všechny vnitřní komponenty. S nástrojem HP Support Assistant vyřešíte mnoho běžných problémů pomocí automatických oprav a funkcí pro odstraňování potíží. Technologie TPM šifruje citlivé údaje a informace a zabraňuje neautorizovanému přístupu.

Parametry

Zaměření počítačekancelářský
Rozlišení1920 x 1080 (FHD)
Typ procesoruIntel Core i3
Úhlopříčka displeje15,6"
Typ displejeantireflexní
Frekvence procesoru3 GHz

Články k tématu

Srovnání produktůNejlepší notebooky pro studenty v roce 2022

K začátku školního roku patří pořizování sešitů, psacích potřeb, učebnic a u větších studentů také nákup notebooku. Pokud se poslední zmiňované týká i vás, rádi vám s výběrem pomůžeme.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Notebooky HP

Všechny notebooky HP