Hlavní obsah stránky

Houbigant Quelques Fleurs Royale W EDP

  • Houbigant Quelques Fleurs Royale W EDP
Houbigant Quelques Fleurs Royale W EDP

Quelques Fleurs Royale je květinová vůně pro ženy z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Houbigant, která je unikátní mimo jiné tím, že její úctyhodná historie prochází čtyřmi staletími (založena roku 1775). Za dobu své existence přinesla značka Houbigant takové množství převratných objevů na poli vytváření parfémů, že lze bez nadsázky říci, že bez tohoto parfumerského domu by moderní parfumérství, jak ho známe, neexistovalo.

Vybrat variantu (2)

Houbigant Quelques Fleurs Royale W EDP 100 ml

2 varianty pro
Houbigant Quelques Fleurs Royale W EDP

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Quelques Fleurs Royale je květinová vůně pro ženy z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Houbigant, která je unikátní mimo jiné tím, že její úctyhodná historie prochází čtyřmi staletími (založena roku 1775). Za dobu své existence přinesla značka Houbigant takové množství převratných objevů na poli vytváření parfémů, že lze bez nadsázky říci, že bez tohoto parfumerského domu by moderní parfumérství, jak ho známe, neexistovalo. Parfémovaná voda

Parametry

Typ parfémuparfémová voda
Květinové vůněano
Objem100 ml
Produktové číslo23506

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky