Hlavní obsah stránky

Hoover HWP 68AMBC/1-S

  • Pračka Hoover HWP 68AMBC/1-S
  • Pračka Hoover HWP 68AMBC/1-S
  • Pračka Hoover HWP 68AMBC/1-S
  • Pračka Hoover HWP 68AMBC/1-S
Pračka Hoover HWP 68AMBC/1-S

Pračka s předním plněním Hoover HWP 68AMBC/1-S je vybavena výkonným bezkartáčovým motorem Eco-Power Invertor Motor garantující vynikající péči o vaše prádlo s dlouhou životností. Bezkartáčový motor pracuje pouze s permanentními magnety, je čtyřikrát odolnější, snižuje vibrace a tření, prodlužuje životnost spotřebiče a zaručuje vynikající výsledky po delší dobu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHoover

Popis

Pračka s předním plněním Hoover HWP 68AMBC/1-S je vybavena výkonným bezkartáčovým motorem Eco-Power Invertor Motor garantující vynikající péči o vaše prádlo s dlouhou životností. Bezkartáčový motor pracuje pouze s permanentními magnety, je čtyřikrát odolnější, snižuje vibrace a tření, prodlužuje životnost spotřebiče a zaručuje vynikající výsledky po delší dobu. Pračka také využívá technologie Active Balance, která umožňuje díky optimalizaci odstředění vždy dosáhnout nejlepších výsledků máchání, zkrátit celkovou dobu praní a snížit vibrace.

Parametry

Výška85 cm
Šířka60 cm
Hloubka53 cm
Energetická třídaA
Umístěnívolně stojící
Kapacita praní8 kg

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Pračky Hoover

Všechny pračky Hoover