Mobilní telefon Recenze Honor 8X

Produkt již není v prodeji

Recenze Honor 8X

Chytrý telefon Honor 8X ukazuje, že ani prvotřídní smartphone nemusí stát desítky tisíc. Za poměrně příjemnou cenu nabízí prémiové zpracování, vysoký výkon, skvělý fotoaparát, moderní technologie a spoustu místa pro vaše data.

Registrovaný uživatel7. prosince 2018

dobrý foťák, je rychlý. a ten displej je taky fajn....za mne dobrý :-)

mám ho cca měsíc a žádný zápor jsem zatím neobjevil

Připadá mi very good, jsem běžný uživatel a pro mne je rychlý a naprosto převyšující mé potřebby...Fotím a natáčím hodně v přírodě a nenašel bych co bych mohl vytknout.....

SMARTmania.cz25. října 2018
SMARTmania.cz

Pokud hledáte smartphone se slušnou výbavou, přijatelnou cenou, dobrou výdrží a skutečně obřím displejem, rozhodně byste do svého výběru měli zařadit také Honor 8X.

elegantní vzhled

slušný výkon

povedený displej s tenkými rámečky

3,5mm jack a NFC

občasné pomalejší reakce systému

Více na SMARTmania.cz
Svetandroida.cz13. října 2018
Svetandroida.cz

Honor 8X je už od začátku pro Česko hodně speciální model, a to už jen třeba tím, že evropské představení probíhalo v Praze. Novinka má velký displej s poměrně malým výřezem, velkou baterii a nechybí ani vylepšení duálního fotoaparátu pomocí AI.

Nízká cena

Kvalitní konstrukce

Použití microUSB konektoru

Více na Svetandroida.cz
Registrovaný uživatel4. května 2019

Má možnost připojit dvě SIM a ještě lze přidat paměťovou kartu. Zatím funguje dobře, má dobrou baterii a dlouho vydrží bez nabíjení (2 dny). Používám jej denně bez internetu jenom doma přes WIFI.

Je zde problém s připojením do PC a přenos fotek do počítače. Musí se nahrát speciální program aby android a win. 10 spolu komunikovali. Musel jsem si zvyknout na nové uspořádání při odesílání SMS proti dřívějšímu mobilu a jiný druh ovládání.

jinak je pro základní používání bez problémů.

Registrovaný uživatel25. dubna 2019
Recenze

Střední třída je letos velice soutěživé místo, kde najdete mnoho zajímavých zařízení. Skoro každý měsíc tak dostaneme jiného krále této kategorie, který nabídne vyšší výkon, lepší foťák a podobně. Honor 8X však konkurentům znepříjemní život na delší dobu. Velice dobrá výbava se zde totiž snoubí s naprosto bezkonkurenčními rámečky. Honoru se povedlo udeřit hřebíček na hlavičku, a navíc vás nebude tenhle fešák stát ani majlant.

Krásný design

Velice tenké rámečky

Slušný hardware

Dobrý fotoaparát

Vydrží dva dny na jedno nabití

MicroUSB

Noční režim fotoaparátu je skoro k ničemu

Více na

Nepůjčuje mi ho dcera

Varianta 128 GB Black
Mobilenet2. listopadu 2018
Mobilenet

Honor je mladá značka s velikými ambicemi a její produkty reflektují její energický přístup ke svým zákazníkům. Honor 8X nabízí relativně hodně muziky za přiměřenou cenu. Nevyhnul se však ani některým ústupkům. Jakým, a jestli se dají Honoru 8X odpustit, to se pokusíme zodpovědět v naší recenzi.

velký a kvalitní displej

líbivý design

vysoký poměr displeje k tělu

duální fotoaparát

Registrovaný uživatel9. března 2023

Super díky

Varianta 128 GB Red
Registrovaný uživatel10. ledna 2021

Funguje a vše dovede co jsem od něj čekal. Má sloty na dvě sim a i slot na paměťovou kartu.

Registrovaný uživatel24. října 2018

Vzhled, velikost, cena.

Snad , že chybí infraport.

Neuvěřitelně dobrá koupě, poměr vzhled/výkon vs. cena je neskutečný. Jsem zvědav kam to posune ceny produktů jiných výrobců a hlavně s čím budou muset přijít , aby byli konkurenceschopní.

Registrovaný uživatel11. září 2019

Cena ve své třídě, výdrž, displej, dobrý fotoaparát.

neím jestli je zaručena bezpečnost, moc otázek u táměř všech aplikací

jsem celkem spokojen

Varianta 64 GB Black
Registrovaný uživatel2. září 2019

slušný foťák, velký display

zatím nezjištěny

Varianta 64 GB Red
Registrovaný uživatel12. srpna 2019

výdrž , fotoaparát, displej

Velmi povedený telefon za dobrou aktuální cenu

Registrovaný uživatel7. srpna 2019

Jsem s ním naprosto spokojený. Neseka se, fotí luxusně. Můžu jen a jen doporučit.

Registrovaný uživatel28. července 2019

Úžasné barevné varianty. Dobry Hw a ideální telefon za dobrou cenu .

Zbytečně moc velký display ...nevejde se do kapes..škoda že jsou trendy displejů nad 5,25".

Výborný telefon za rozumnou cenu .Měl jsem desítky telefonů a značku Honor jedu už na 3 kusu...sbohem Samsungy a Iphony..

Varianta 64 GB Red
Registrovaný uživatel27. července 2019