Hlavní obsah stránky

Honda HRN 536 VK

  • sekačka Honda HRN 536 VK
  • sekačka Honda HRN 536 VK
  • sekačka Honda HRN 536 VK
  • sekačka Honda HRN 536 VK
sekačka Honda HRN 536 VK

Honda HRN 536 VK je vylepšený model zahradní motorové sekačky řady HRG s variabilním pojezdem, poháněný silným motorem s automatickým sytičem a se snadným startováním. Díky silnému motoru a originálnímu systému Honda Optiflow je HRN536 schopna zvládnout i přerostlý nebo dokonce mokrý travní porost.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHonda

Popis

Honda HRN 536 VK je vylepšený model zahradní motorové sekačky řady HRG s variabilním pojezdem, poháněný silným motorem s automatickým sytičem a se snadným startováním. Díky silnému motoru a originálnímu systému Honda Optiflow je HRN536 schopna zvládnout i přerostlý nebo dokonce mokrý travní porost. Ovládací prvky jsou přehledně uspořádány poskytují obsluze velmi snadnou manipulaci. Podvozek se dočkal vylepšeného tvarování žací komory a nápravového nastavování výšky sekání. Motor je automaticky nastaven na pracovní otáčky bez dalších páček ovládání.

Parametry

Typ sekačkyrotační
Objem sběrného koše70 l
Maximální výška sečení100 mm
Druh pohonubenzínový
Šíře záběru53 cm
Hmotnost36 kg

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Sekačky Honda

Všechny sekačky Honda