Lednice Recenze Hisense RF540N4WI1

Produkt již není v prodeji

Recenze Hisense RF540N4WI1

Máte početnou rodinu a kapacita standardní lednice vám nestačí? Pořiďte si americkou lednici Hisense RF540N4WI1 v nerezovém provedení, která vám nabídne extra velkou kapacitu 480 l. Bez problémů uskladníte ovoce, zeleninu, maso, mléčné výrobky, ryby, mražené zmrzliny nebo polotovary. Tato chladnička patří do úsporné energetické třídy F a zaujme i nízkou hlučností 40 dB. Její provoz vás tak nebude nijak rušit.

Registrovaný uživatel8. července 2022

Dobrá americká lednice, za rozumnou cenu. Prostorná, oceňuji šuplík na nápoje.

Nikde na internetu jsem nenašel konkrétní rozměry, výšku dvířek od podlahy a pod... Prodejce nebyl schopný mi tyhle informace sdělit, museli jsme lednici podložit deskou, aby se dvířka otevíraly nad pracovní deskou tak jak jsme potřebovali. Nevím proč, ale mezera mezi dvířky se rozchází, pozorné oko si toho všimne. Nikde jsem nenašel, jestli se dají dvířka poštelovat...

Dobrá

Registrovaný uživatel20. června 2022

Prostorná, prostřední šuplík lze používat jako lednici i mrazák.

Registrovaný uživatel16. prosince 2021

Hlučnost je opravdu nízká. Velikost obrovská

Hmotnost transportní 120kg A velikost balení museli jsme rozbalovat před vstupem do domu. Energetická třída

Je na každém aby se rozhodl. Já koupě nelituji.

Registrovaný uživatel27. října 2022
Registrovaný uživatel27. ledna 2022