Hlavní obsah stránky

Hillvert HT-RUNDLE-6 sedačka do traktoru

  • Hillvert HT-RUNDLE-6 sedačka do traktoru
Hillvert HT-RUNDLE-6 sedačka do traktoru

Sedačka do traktoru od značky Hillvert poskytuje díky velkým rozměrům a prvotřídní výplni pohodlné sezení i na dlouhé vzdálenosti. Díky vybraným materiálům a solidnímu zpracování se toto sedadlo ideálně hodí do zahradních traktorů, malotraktorů i sekaček na trávu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHillvert

Popis

Sedačka do traktoru od značky Hillvert poskytuje díky velkým rozměrům a prvotřídní výplni pohodlné sezení i na dlouhé vzdálenosti. Díky vybraným materiálům a solidnímu zpracování se toto sedadlo ideálně hodí do zahradních traktorů, malotraktorů i sekaček na trávu. Umožňuje však univerzální použití například ve vysokozdvižných vozících a jiných strojích. Sedačka z polyuretanové pěny si zachovává svůj tvar i při velkém zatížení. Komfort je tedy u tohoto prostorného modelu s plochou sedáku 50 x 48,5 cm a nosností 300 kg zaručen i po četném použití.

Parametry

Produktové čísloHT-RUNDLE-6

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Ostatní příslušenství k zahradní technice Hillvert