Hlavní obsah stránky

HI 423937 teleskopická drátěná zásuvka stříbrná

  • HI 423937 teleskopická drátěná zásuvka stříbrná
HI 423937 teleskopická drátěná zásuvka stříbrná

Teleskopická drátěná zásuvka značky HI umožňuje snadnou montáž do vaší kuchyňské skříňky, kde maximalizuje úložný prostor a pomáhá udržovat pořádek a přehled. Je designovaný pro ukládání nádobí nebo kuchyňského příslušenství, ale vejde se také do většiny běžných skříní a skříněk o šířce 50 cm, takže vám také může poskytnout další potřebný úložný prostor.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Teleskopická drátěná zásuvka značky HI umožňuje snadnou montáž do vaší kuchyňské skříňky, kde maximalizuje úložný prostor a pomáhá udržovat pořádek a přehled. Je designovaný pro ukládání nádobí nebo kuchyňského příslušenství, ale vejde se také do většiny běžných skříní a skříněk o šířce 50 cm, takže vám také může poskytnout další potřebný úložný prostor. Balení obsahuje pojezdy, šroubky a návod k montáži. Rozměry zásuvky jsou 39 x 44 x 14 cm a nosnost činí 25 kg.

Parametry

Produktové číslo423937

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky