Hlavní obsah stránky

Helios herb deo spray na nohy 150ml

  • Helios herb deo spray na nohy 150ml
Helios herb deo spray na nohy 150ml

Helios herb deo spray na nohy 150 ml zamezuje tvorbě potu neutralizuje pach nohou praktický rozprašovač, který lze použít i v obrácené poloze   Deo spray na nohy obsahuje vysoce účinnou antitranspirantní látku, která zamezuje tvorbě potu a neutralizuje pach nohou Zajistí dlouhodobě svěží pocit. Použití Ze vzdálenosti cca 15 cm nastříkejte rovnoměrně na nohy a nechte uschnout.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuEkochem

Popis

Helios herb deo spray na nohy 150 ml zamezuje tvorbě potu neutralizuje pach nohou praktický rozprašovač, který lze použít i v obrácené poloze   Deo spray na nohy obsahuje vysoce účinnou antitranspirantní látku, která zamezuje tvorbě potu a neutralizuje pach nohou Zajistí dlouhodobě svěží pocit. Použití Ze vzdálenosti cca 15 cm nastříkejte rovnoměrně na nohy a nechte uschnout. Pravidelné používání chrání před pocením a zápachem nohou. S praktickým rozprašovačem, který lze použít i v obrácené poloze. Dermatologicky testováno.

Parametry

Objem150 ml
Produktové číslo0046900010
Sprejano

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky