Hlavní obsah stránky

Helikon-Tex Pilgrim Anorak Jacket KU-PGM-DC-01 S

  • Helikon-Tex Pilgrim Anorak Jacket KU-PGM-DC-01 S
Helikon-Tex Pilgrim Anorak Jacket KU-PGM-DC-01 S

Bunda Pilgrim byla navržena pro náročné outdoorové aktivity v dynamicky se měnícím počasí. Na základě po desetiletí ověřené konstrukce „klokanek“ se zipem bylo jasně zdokonaleno, aby splňovalo očekávání moderních cestovatelů a přitom stále působilo na estetiku „staré gardy“.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHelikon-Tex

Popis

Bunda Pilgrim byla navržena pro náročné outdoorové aktivity v dynamicky se měnícím počasí. Na základě po desetiletí ověřené konstrukce „klokanek“ se zipem bylo jasně zdokonaleno, aby splňovalo očekávání moderních cestovatelů a přitom stále působilo na estetiku „staré gardy“. Četné kapsy umožní pohodlné umístění vybavení, zatímco díky jejich charakteristickému uspořádání budou neustále k dispozici, a to i při práci vsedě nebo na kolenou. Byla prodloužena celoá konstrukce bundy, díky níž chrání vaše tělo bez ohledu na vybavení, které nosíte.

Parametry

Velikost oblečeníS
Sezónazimní
S kapucíano
Barvačerná
Materiál oblečenípolyester / bavlna / elastan
Oboustrannáne
Nepromokaváne
Produktové čísloKU-PGM-DC-01

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Pánské větrovky Helikon-Tex