Hlavní obsah stránky

Harmony Matcha Tea 30 x 2 g

  • čaj Harmony Matcha Tea 30 x 2 g
čaj Harmony Matcha Tea 30 x 2 g

Bio Matcha Tea Harmony je nejoblíbenější balení japonského matcha na trhu. Originální japonský Matcha Tea je z hlediska nutričních hodnot přibližně 10× silnější, než běžný zelený čaj a obsahuje velký podíl antioxidantů, aminokyselin a teofylinu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHarmony

Popis

Bio Matcha Tea Harmony je nejoblíbenější balení japonského matcha na trhu. Originální japonský Matcha Tea je z hlediska nutričních hodnot přibližně 10× silnější, než běžný zelený čaj a obsahuje velký podíl antioxidantů, aminokyselin a teofylinu. Teofylin je čajový kofein, který se, na rozdíl od toho v kávě, uvolňuje postupně po dobu 3-6 hodin, což má příznivější vliv na lidský organismus. Matcha Tea je jediný čaj, který obsahuje zhruba 30 % vlákniny.

Klíčové vlastnosti
  • psychické a fyzické povzbuzení
  • zelený čaj působí jako antioxidant
  • jednotlivě balené porce

Harmony Matcha Tea 30 × 2 g

Konzumace čaje Matcha podporuje rovnoměrné rozložení energie v těle, čímž až o 30 - 40 % zrychluje metabolismus a zpomaluje stárnutí. Matcha Tea Vám umožní udržet koncentraci po dlouhou dobu a zároveň vede k uvolnění a relaxaci. V jeho složení najdete proteiny, kofein, vlákninu, vitamíny A-karoten, E, minerály jako jsou železo, vápník, draslík, zinek, katechiny, aminokyseliny.

Harmony Matcha Tea 30 × 2 g
Jak Matcha Tea skladovat?

Jeden z největších benefitů tohoto produktu je právě jeho nenáročnost na skladování. Díky vysoce kvalitnímu zpracování obalu každého jednotlivého sáčku je matcha plně chráněný před vzduchem a světlem. Vzduch a světlo jsou nejčastějším spouštěčem degradace tohoto produktu, takže nákup 100 a vícegramového balení (které není proti těmto vlivům chráněno ochrannou atmosférou) pro osobní spotřebu se rozhodně nevyplatí. Čaj ztratí barvu, chuť i aroma již během pár dnů.

Příprava

Ideálním pomocníkem pro přípravu Matcha Tea je šejkr, popřípadě uzavíratelná láhev. Do nádoby nasypte 2 g porci Matcha Tea a řádně protřepejte ve studené, případně teplé vodě. Při přípravě za tepla by neměla teplota přesáhnout 65 °C.

Parametry

Balení čajesáčkový
Kořeněnýne
Počet sáčků30
Druh čajematcha
BIOne
Hmotnost60 g

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky