Hlavní obsah stránky

Happy Pet Komodo Terárium pro chameleony 76 x 46 x 91 cm

  • terárium Happy Pet Komodo Terárium pro chameleony 76 x 46 x 91 cm
terárium Happy Pet Komodo Terárium pro chameleony 76 x 46 x 91 cm

Elegantní a vysoce funkční Komodo terárium s kovovým rámem se stane ozdobou a chloubou vašeho bytu. Terárium je uzpůsobené speciálně pro chov stromových chameleonů : tři stěny a strop terária tvoří kovové pletivo, které zajišťuje dokonalé větrání, zatímco přední stěna s posuvnými skleněnými dveřmi poskytuje skvělý výhled a umožňuje snadný přístup do terária.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Elegantní a vysoce funkční Komodo terárium s kovovým rámem se stane ozdobou a chloubou vašeho bytu. Terárium je uzpůsobené speciálně pro chov stromových chameleonů : tři stěny a strop terária tvoří kovové pletivo, které zajišťuje dokonalé větrání, zatímco přední stěna s posuvnými skleněnými dveřmi poskytuje skvělý výhled a umožňuje snadný přístup do terária. Díky vodotěsnému dnu lze v teráriu pěstovat živé rostliny. Demontovatelná konstrukce výrazně usnadňuje údržbu a případnou přepravu.

Parametry

Druh teráriaterárium
Hloubka46 cm
Produktové čísloZB008953
Délka46 cm
Výška91 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky