Hlavní obsah stránky

Hama 108789

  • televizní držák Hama 108789
televizní držák Hama 108789

Nevyhovuje Vám dodaný podstavec k televizoru? Chcete televizor postavit na stolek a nohu jste ztratili? Polohovatelný televizní držák se skleněným podstavcem na stůl nebo jinou plochu je vhodnýá pro televizory s úhlopříčkou 81 až 140 cm (32" až 55") a je ideální jako náhrada originálního stojánku televizoru. Nastavení výšky je možné ve třech stupních, držák lze otáčet do stran a naklápět.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHama

Popis

Nevyhovuje Vám dodaný podstavec k televizoru? Chcete televizor postavit na stolek a nohu jste ztratili? Polohovatelný televizní držák se skleněným podstavcem na stůl nebo jinou plochu je vhodnýá pro televizory s úhlopříčkou 81 až 140 cm (32" až 55") a je ideální jako náhrada originálního stojánku televizoru. Nastavení výšky je možné ve třech stupních, držák lze otáčet do stran a naklápět. Podstavec je z tvrzeného skla.

Parametry

Maximální úhlopříčka55"
Nosnost30 kg
Polohovatelnýano
Produktové číslo108789

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Televizní držáky Hama

Všechny televizní držáky Hama