Hlavní obsah stránky

HAAS+SOHN Matera s výměníkem medovník

  • krbová kamna HAAS+SOHN Matera s výměníkem medovník
krbová kamna HAAS+SOHN Matera s výměníkem medovník

Kachlová kamna HAAS+SOHN Matera s teplovodním výměníkem jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli s kachlovým obkladem. Mezi hlavní přednosti kamen patří snadné čištění výměníku a terciální spalování, které podporuje dokonalejší zužitkování paliva.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHAAS+SOHN

Popis

Kachlová kamna HAAS+SOHN Matera s teplovodním výměníkem jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli s kachlovým obkladem. Mezi hlavní přednosti kamen patří snadné čištění výměníku a terciální spalování, které podporuje dokonalejší zužitkování paliva. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí. Všechny spalovací vzduchy se ovládají pouze jedním regulátorem. Výměník lze snadno vyměnit za záslepku a kamna používat jako teplovzdušná. Designové řešení kamen je hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů.

Parametry

Typ kamenkachlová
Průměr kouřovodu160 mm
S dvojím spalovánímano
Výkon8,4 kW
S výměníkemano
Teplovzdušná kamnaano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Krbová kamna HAAS+SOHN

Všechny krbová kamna HAAS+SOHN