Hlavní obsah stránky

HAAS+SOHN Alytus II TV antracit/havana

  • krbová kamna HAAS+SOHN Alytus II TV antracit/havana
krbová kamna HAAS+SOHN Alytus II TV antracit/havana

Atraktivní krbová kamna s teplovodním výměníkem HAAS+SOHN Alytus II jsou ideální pro vytápění obytných místností, rekreačních zařízení či jiných prostorů, kde je záměrem zvýšení tepelné pohody. Kamna s kachlovými obklady jsou svařena z ocelových plechů o tloušťce 2-5 mm, přičemž vnitřní prostor spalovací komory je vyložen šamotovými tvarovkami.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHAAS+SOHN

Popis

Atraktivní krbová kamna s teplovodním výměníkem HAAS+SOHN Alytus II jsou ideální pro vytápění obytných místností, rekreačních zařízení či jiných prostorů, kde je záměrem zvýšení tepelné pohody. Kamna s kachlovými obklady jsou svařena z ocelových plechů o tloušťce 2-5 mm, přičemž vnitřní prostor spalovací komory je vyložen šamotovými tvarovkami. Pro možnost vytápění celého domu jsou kamna vybavena teplovodním výměníkem, ke kterému se dají připojit topná tělesa nebo zásobníkové ohřívače vody.

Parametry

Typ kamenkachlová
Průměr kouřovodu150 mm
S výměníkemano
Výkon10,2 kW
Na peletyne
S dvojím spalovánímano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Krbová kamna HAAS+SOHN

Všechny krbová kamna HAAS+SOHN