Hlavní obsah stránky

GUM UV Original White bělící ústní voda 300ml

  • GUM UV Original White bělící ústní voda 300ml
  • GUM UV Original White bělící ústní voda 300ml
GUM UV Original White bělící ústní voda 300ml

GUM Original White je jemný ústní výplach, který pomáhá šetrně rozpouštět zabarvení na zubech bez použití agresivních bělících činidel a vytváří ochrannou vrstvu, která zabraňuje jejich dalšímu zabarvování. Přednosti: Bezalkoholový ústní výplach působí antibakteriálně Patentovaná formule StainClear šetrně odstraňuje zabarvení na povrchu zubů a zabraňuje jeho dalšímu tvoření Kombinace fluoridu a Isomaltu napomáhá lepší remineralizaci skloviny Provitamin B5, vitamín E a allantoin pomáhají udržovat vaše dásně pevné a zdravé Obsahuje: 0,5% p/p fluorid sodný (226 ppm fluoridových iontů) Bez obsahu peroxidů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSunstar

Popis

GUM Original White je jemný ústní výplach, který pomáhá šetrně rozpouštět zabarvení na zubech bez použití agresivních bělících činidel a vytváří ochrannou vrstvu, která zabraňuje jejich dalšímu zabarvování. Přednosti: Bezalkoholový ústní výplach působí antibakteriálně Patentovaná formule StainClear šetrně odstraňuje zabarvení na povrchu zubů a zabraňuje jeho dalšímu tvoření Kombinace fluoridu a Isomaltu napomáhá lepší remineralizaci skloviny Provitamin

Parametry

Velikost balení300 ml
Produktové číslo2593581

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky