Hlavní obsah stránky

GP Baterie Super Alkaline LR14 (C, malé mono)

  • GP Baterie Super Alkaline LR14 (C, malé mono)
GP Baterie Super Alkaline LR14 (C, malé mono)

LR14 (malé mono, C), 1,5 V rozměry: průměr 26,2 x 50 mm prodejní obal: 2 ks, fólie cena za 1 kus Základní řada alkalických baterií vyniká dobou provozu v energeticky nenáročných zařízeních. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým dlouhodobým odběrem proudu jako např.: dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, různá bezdrátová čidla a číselníky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGP

Popis

LR14 (malé mono, C), 1,5 V rozměry: průměr 26,2 x 50 mm prodejní obal: 2 ks, fólie cena za 1 kus Základní řada alkalických baterií vyniká dobou provozu v energeticky nenáročných zařízeních. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým dlouhodobým odběrem proudu jako např.: dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, různá bezdrátová čidla a číselníky. Oproti zinkouhlíkovým a zinkochloridovým bateriím disponuje dlouhou skladovatelností až 7let a ochranou proti vytečení. Jejich pracovní teplota je -20 °C až +60 °C.

Parametry

Kapacita baterie7200 mAh
Počet kusů v balení2 ks
Produktové číslo1013302000
Velikost baterieLR14
Nabíjecíne

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Článkové baterie GP

Všechny článkové baterie GP