Hlavní obsah stránky

GP Baterie Greencell R14 (C, malé mono) blistr

  • GP Baterie Greencell R14 (C, malé mono) blistr
  • GP Baterie Greencell R14 (C, malé mono) blistr
  • GP Baterie Greencell R14 (C, malé mono) blistr
GP Baterie Greencell R14 (C, malé mono) blistr

Popis zboží R14 (malé mono, C), 1,5 V rozměry: průměr 26,2 x 50 mm prodejní obal: 2 ks, blistr Všeobecný popis Zinkochloridové baterie, které jsou ekonomickým zdrojem elektrické energie vhodným pro energeticky nenáročná zařízení. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým až středním odběrem proudu jako např.: dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, meteostanice, bezdrátová čidla či svítilny.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGP

Popis

Popis zboží R14 (malé mono, C), 1,5 V rozměry: průměr 26,2 x 50 mm prodejní obal: 2 ks, blistr Všeobecný popis Zinkochloridové baterie, které jsou ekonomickým zdrojem elektrické energie vhodným pro energeticky nenáročná zařízení. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým až středním odběrem proudu jako např.: dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, meteostanice, bezdrátová čidla či svítilny. Jejich doba skladování je až 3 roky a pracovní teplota -20 °C až +40 °C.  

Parametry

Kapacita baterie3000 mAh
Počet kusů v balení2 ks
Velikost baterieC
Produktové číslo1012312000

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Článkové baterie GP

Všechny článkové baterie GP