Hlavní obsah stránky

Genie 106S Vario

  • skartovačka Genie 106S Vario
skartovačka Genie 106S Vario

Potřebujete-li najednou skartovat pouze malé množství papírů anebo neskartujete příliš často, je Genie 106S Vario ideální přístroj. Velkou výhodou skartovače je teleskopické rameno, díky němuž můžete hlavu přístroje položit na obyčejný koš - ideální možnost, pokud nárazově potřebujete skartovat větší množství papíru.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGenie

Popis

Potřebujete-li najednou skartovat pouze malé množství papírů anebo neskartujete příliš často, je Genie 106S Vario ideální přístroj. Velkou výhodou skartovače je teleskopické rameno, díky němuž můžete hlavu přístroje položit na obyčejný koš - ideální možnost, pokud nárazově potřebujete skartovat větší množství papíru. Jedná se o přístroj, který je perfektně využitelný v domácnostech a malých kancelářích, kde ušetříte místo za vlastní koš skartovačky. Naráz dokáže skartovat 6 listů, které nařeže na 6mm proužky.

Parametry

Objem nádoby6 l
Produktové číslo12487
Skartace CD/DVDne

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Skartovačky Genie