Hlavní obsah stránky

GARNI 1025 Arcus

  • meteorologická stanice GARNI 1025 Arcus
meteorologická stanice GARNI 1025 Arcus

Wi-Fi meteorologická stanice model Garni 1025 Arcus s integrovaným bezdrátovým čidlem 7v1, která je vybavena mnoha funkcemi shromažďuje přesné a podrobné údaje o počasí. Integrované bezdrátové čidlo pracuje na frekvenci 868 MHz a měří vnitřní/vnější teplotu a relativní vlhkost, rychlost a směr větru, dešťové srážky, barometrický tlak, UV index a intenzitu slunečního záření.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGarni

Popis

Wi-Fi meteorologická stanice model Garni 1025 Arcus s integrovaným bezdrátovým čidlem 7v1, která je vybavena mnoha funkcemi shromažďuje přesné a podrobné údaje o počasí. Integrované bezdrátové čidlo pracuje na frekvenci 868 MHz a měří vnitřní/vnější teplotu a relativní vlhkost, rychlost a směr větru, dešťové srážky, barometrický tlak, UV index a intenzitu slunečního záření. Výrobek používá vysoce přesná švýcarská čidla Sensirion a umožňuje kalibraci některých meteorologických veličin.

Parametry

Ukazatel východu a západu slunceano
Apple HomeKitne
Google Assistantne
Umístění stanicena stůl
Amazon Alexane
Barevný displejano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Meteorologické stanice Garni

Všechny meteorologické stanice Garni