Hlavní obsah stránky

Fungisan super 0,5L

  • Fungisan super 0,5L
  • Fungisan super 0,5L
  • Fungisan super 0,5L
  • Fungisan super 0,5L
  • Fungisan super 0,5L
Fungisan super 0,5L

Přípravek je určen k preventivní ochraně malířských nátěrů, zdiva a jiných minerálních stavebních materiálů proti plísním. Použití:Fungisan Super je protiplísňová, antibakteriální a algicidní přísada k ochraně zdiva do vodou ředitelných malířských nátěrových hmot a jiných minerálních stavebních materiálů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuStachema

Popis

Přípravek je určen k preventivní ochraně malířských nátěrů, zdiva a jiných minerálních stavebních materiálů proti plísním. Použití:Fungisan Super je protiplísňová, antibakteriální a algicidní přísada k ochraně zdiva do vodou ředitelných malířských nátěrových hmot a jiných minerálních stavebních materiálů. Lze jej aplikovat v bytových a nebytových prostorách, v průmyslových provozech, veřejných budovách do interiéru i exteriéru. Je účinný i v místech s extrémními podmínkami (např. vývařovny, prádelny apod.).

Parametry

Produktové čísloST4851

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Ostatní čisticí prostředky Stachema