Hlavní obsah stránky

Friedrich Lederwaren Kazeta na hodinky London 26140-2

  • Friedrich Lederwaren Kazeta na hodinky London 26140-2
  • Friedrich Lederwaren Kazeta na hodinky London 26140-2
Friedrich Lederwaren Kazeta na hodinky London 26140-2

Kazeta na hodinky Friedrich Lederwaren- na 5 ks hodinek- povrch: kůže (teletina)- barva: černá- rozměr: 29 x 9,5 x 8 cm<br><br>Kazeta na hodinky Friedrich Lederwaren z kolekce London je potažena kůží černé barvy s bílým prošíváním. Vnitřek kazety je potažen tmavou sametovou látkou, díky které jsou vaše hodinky chráněny a bezpečně uloženy.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuFriedrich Lederwaren

Popis

Kazeta na hodinky Friedrich Lederwaren- na 5 ks hodinek- povrch: kůže (teletina)- barva: černá- rozměr: 29 x 9,5 x 8 cm<br><br>Kazeta na hodinky Friedrich Lederwaren z kolekce London je potažena kůží černé barvy s bílým prošíváním. Vnitřek kazety je potažen tmavou sametovou látkou, díky které jsou vaše hodinky chráněny a bezpečně uloženy. Kazeta o rozměrech 29 x 9,5 x 8 cm je velice precizně zpracovaná a je můžete do ní uložit až 5 ks hodinek. Zobrazená kazeta na hodinky má velmi elegantní a uhlazený design.

Parametry

Barvačerná
Produktové číslo26140-2

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Boxy na hodinky Friedrich Lederwaren

Všechny Boxy na hodinky Friedrich Lederwaren