Hlavní obsah stránky

Fox International Eos 2 Man Bivvy

Bivak Fox Eos 2 Man Bivvy Skin představuje ideální prostor pro neplánované nocležiště nebo jen jako přístřešek pro rybáře díky srolovatelnému přednímu panelu. Do bivaku se vejdou 2 spacáky nebo 2 lehátka standardních velikostí.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuFox International

Popis

Bivak Fox Eos 2 Man Bivvy Skin představuje ideální prostor pro neplánované nocležiště nebo jen jako přístřešek pro rybáře díky srolovatelnému přednímu panelu. Do bivaku se vejdou 2 spacáky nebo 2 lehátka standardních velikostí. Rybáře jistě potěší dvě pásky na suchý zip pro připevnění prutů.

Klíčové vlastnosti
  • pro 2 osoby
  • voděodolná textílie
  • panel proti hmyzu
  • pásky pro připevnění prutů
  • přepravní taška

Rybářský bivak Fox Eos 2 Man Bivvy Skin

Rybářský bivak Fox Eos 2 Man Bivvy Skin zpříjemní pobyt u vody, hlavně když počasí nepřeje. Během chladných měsíců udrží teplý vzduch uvnitř a naopak během těch teplých měsíců vás ochladí. Samotný bivak váží 8,6 kg a velice snadno se sestavuje. Jeho výška činí 150 cm, na šířku má 300 cm a do hloubky se roztahuje do 275 cm.

Rybářský bivak Fox Eos 2 Man Bivvy Skin
Konstrukce bivaku

Nosnou konstrukci bivaku tvoří podpůrné tyče a zastřešení je tvořené voděodolnou textílií vyrobenou ze 100% polyesteru. Voděodolnost dosahuje 8000 mm. Obytnou část bivaku tvoří lehká podlaha. Bivak je pro extra ochranu vybaven dvěma žebry, kšiltem s velkým vrcholem a odolnými kolíky pro upevnění.

Jako otevřený přístřešek

Bivak lze použít jako plně nebo částečně uzavřený, díky možnosti svinout přední panel. Vchodové dveře se nacházejí v přední části a mají dvojité otevírání, buď s PVC panelem, nebo neprůhledným panelem. Zásluhou integrovaného moskytiérového panelu bivak ochrání také před otravných hmyzem.

Parametry

Délka275 cm
Vodní sloupec podlážky8000 mm
Rybářskýano
Typ přístřeškubivak
Šířka300 cm
Hmotnost8,6 kg
Počet osob v bivakupro dva
Produktové čísloCUM257

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Bivaky Fox International

Všechny bivaky Fox International