Hlavní obsah stránky

Flipchart Shark

  • flipchart Flipchart Shark
  • flipchart Flipchart Shark
  • flipchart Flipchart Shark
  • flipchart Flipchart Shark
  • flipchart Flipchart Shark
flipchart Flipchart Shark

Flipchart s magnetickým povrchem - Atraktivní design ve stříbrnomodrém provedení - Magnetický povrch stíratelný za sucha - Možnost nastavení výšky 110 až 187 cm - Posuvné háčky a moderní lišta pro blok papíru běžně používané velikosti - Odkládací plocha s úchyty pro popisovač - Dvě boční vysouvací magnetická ramena rozšiřují předváděcí plochu - Stabilní základ na třech nohách Atraktivní design. Magnetický povrch stíratelný za sucha.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNOBO

Popis

Flipchart s magnetickým povrchem - Atraktivní design ve stříbrnomodrém provedení - Magnetický povrch stíratelný za sucha - Možnost nastavení výšky 110 až 187 cm - Posuvné háčky a moderní lišta pro blok papíru běžně používané velikosti - Odkládací plocha s úchyty pro popisovač - Dvě boční vysouvací magnetická ramena rozšiřují předváděcí plochu - Stabilní základ na třech nohách Atraktivní design. Magnetický povrch stíratelný za sucha. Posuvné háčky a moderní lišta. Možnost nastavení výšky.

Parametry

Výška187 cm
Magnetický povrchano
Produktové číslo1901918
Šířka68,5 cm
Na kolečkáchano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Flipcharty NOBO