Hlavní obsah stránky

Fiskars PowerGear X UPX86

Univerzální zahradní nůžky s teleskopickou násadou, které vám usnadní práci na zahradě. S nastavitelnou hlavou a lehkým střižným mechanismem umožní rychlé, pohodlné a bezpečné stříhání větví.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuFiskars

Popis

Univerzální zahradní nůžky s teleskopickou násadou, které vám usnadní práci na zahradě. S nastavitelnou hlavou a lehkým střižným mechanismem umožní rychlé, pohodlné a bezpečné stříhání větví.

Klíčové vlastnosti
  • usnadní práci na zahradě
  • teleskopická násada
  • otočné držadlo a stříhací hlava
  • lehký střižný mechanismus

Pohodlné nůžky Fiskars PowerGear X UPX86

Ať už budete pracovat těsně u země nebo budete potřebovat dosáhnout do větších vzdáleností, práce se stříháním a úpravou zeleně už nebude jednodušší. Univerzální teleskopické zahradní nůžky od značky Fiskars budou pomocníkem pro mnohé situace ve vaší zahradě.

zahradní nůžky PowerGear X UPX86
Snadný střih ve všech směrech

Péče o rostliny, stromy a keře vyžaduje velkou námahu. Pro usnadnění vaší práce a snížení vynakládané námahy přichází zahradní nůžky s vyspěle vyvinutým střižným mechanismem PowerGear. Stříhací hlavu můžete natočit až o 230°, což napomůže ustřižení i hůře dostupných větví a díky oranžové barvě podpory čepele máte vynikající orientaci při střihu ve výškách. Stříhat můžete dvěma způsoby, buď zatažením za oranžovou posuvku nebo, v případě maximálního dosahu, za oranžovou část koncovky násady. Použitý inovativní mechanismus PowerGear a modernizovaná násada až 3,5× snižují vynaloženou námahu a únavu při stříhání.

univerzální nůžky PowerGear X UPX86
Komfort a bezpečnost při práci

Střižný dosah zahradních nůžek dosahuje vzdálenosti až 6 metrů a teleskopická násada je nastavitelná od 2,4 do 4 metrů. Díky těmto rozměrům jsou vhodné pro střih vzdálených větví, a to až do průměru 32 mm. Díky odolnému držadlu vyrobeného z komfortního materiálu SoftGrip a možnosti otočení v úhlu 230° vám umožní snazší střih i hůře dostupných větví. Pro bezpečné skladování mají nůžky navíc neklouzavou základnu zamezující jejich posunutí po podlaze. S nůžkami o váze pouhých 1,9 kg bude tak údržba zeleně hračka.

Inovativní model do vaší zahrady

Tyto nůžky nahrazují veleúspěšný model zahradní housenice Fiskars 115560 a přináší další inovace pro ulehčení práce. Zahradní nůžky PowerGear X UPX86 tak představují víceúčelové nástroje s vynikajícím dosahem do korun stromů a hustých keřů.

práce s PowerGear X UPX86

Můžete s nimi stříhat ve výškách bez potřeby žebříku nebo naopak těsně u země, aniž byste se museli ohýbat či klečet. Aktivujte ohromující střižnou sílu, nastavte hlavu nůžek dle potřeby a zajistěte si rychlé a bezpečné stříhání větví.

Parametry

Teleskopickéano
Maximální průměr střihu32 mm
Hmotnost1,9 kg
Produktové číslo1023624

Články k tématu

Domácnost a zahradaJak se v létě starat o zahradu

Kromě pochutnávání si na ovoci a křupavé zelenině je potřeba se i v létě o zahradu pravidelně starat. Ve vegetačním období si vaši pozornost zaslouží každý kout zahrady. Co všechno byste měli udělat,…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Nůžky na větve Fiskars

Všechny nůžky na větve Fiskars