Hlavní obsah stránky

Fischer SC Classic NIS Jr 2016/17

  • Fischer SC Classic NIS Jr 2016/17
Fischer SC Classic NIS Jr 2016/17

Juniorské závodní běžecké lyže Fischer RCS Classic Jr mají složitě strukturované jádro AIR CORE Basalite Pro, které je kombinací lehké porézní struktury AIR CORE s vrstvou tvořenou pláty z extrémně lehkých dřevin a vzduchovými kanálky. Charakteristické je obsahem lehkých bazaltových vláken, které dolaďují torzní vlastnosti lyží.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Běžkařské lyže Fischer

Všechny běžkařské lyže Fischer

Informace o výrobkuFischer

Popis

Juniorské závodní běžecké lyže Fischer RCS Classic Jr mají složitě strukturované jádro AIR CORE Basalite Pro, které je kombinací lehké porézní struktury AIR CORE s vrstvou tvořenou pláty z extrémně lehkých dřevin a vzduchovými kanálky. Charakteristické je obsahem lehkých bazaltových vláken, které dolaďují torzní vlastnosti lyží. Výhodou bazaltových vláken je také relativní stálost jejich vlastností při různých teplotách. Model se skluznicí WC Pro. Součástí lyží je integrovaná deska NIS pro snadnou montáž vázání bez vrtání do lyží (pouze NNN systém).

Parametry

Typ lyžeclassic
Délka lyže182 cm
Určení lyžerekreační
Produktové číslo16BE-N61015+S55215*182

Hodnocení a recenze