Hlavní obsah stránky

Festina 20006/4

  • hodinky Festina 20006/4
hodinky Festina 20006/4

Elegantní, stylová a za všech okolností šik - taková je žena, která nosí na zápěstí hodinky Festina ze speciální kolekce Swiss Made Touto řadou, která splňuje všechny náležitosti hodinek s prestižním označením Swiss Made (50 a více % komponentů vyrobených ve Švýcarsku, švýcarský strojek, finální montáž a závěrečné zkoušky ve Švýcarsku,), vzdává Festina hold tradičnímu švýcarskému hodinářství. Jejich černý ciferník s plastickým vzorem sází na klasický design.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuFestina

Popis

Elegantní, stylová a za všech okolností šik - taková je žena, která nosí na zápěstí hodinky Festina ze speciální kolekce Swiss Made Touto řadou, která splňuje všechny náležitosti hodinek s prestižním označením Swiss Made (50 a více % komponentů vyrobených ve Švýcarsku, švýcarský strojek, finální montáž a závěrečné zkoušky ve Švýcarsku,), vzdává Festina hold tradičnímu švýcarskému hodinářství.

Parametry

Určení hodinekdámské
Typ hodinekanalogové
Typ sklíčkasafírové
Barvašedá/stříbrná
Typ řemínkuocel
Typ strojkuRonda

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Hodinky Festina

Všechny hodinky Festina