Hlavní obsah stránky

Felix Fantastic s hovězím, kuřetem, tuňákem, treskou v želé 80 x 85 g

  • Felix Fantastic s hovězím, kuřetem, tuňákem, treskou v želé 80 x 85 g
Felix Fantastic s hovězím, kuřetem, tuňákem, treskou v želé 80 x 85 g

Kapsička pro kočky Felix Fantastic je řada neodolatelných krmiv, která vypadají, voní a chutnají tak lahodně, jako jídlo, které byste sami uvařili. Každá receptura, vyrobená z kvalitních surovin, obsahuje křehké kousky v želé, aby se vaše kočka mohla do chutného krmiva pořádně zakousnout.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPurina

Popis

Kapsička pro kočky Felix Fantastic je řada neodolatelných krmiv, která vypadají, voní a chutnají tak lahodně, jako jídlo, které byste sami uvařili. Každá receptura, vyrobená z kvalitních surovin, obsahuje křehké kousky v želé, aby se vaše kočka mohla do chutného krmiva pořádně zakousnout. Zároveň jsou zdrojem omega-6 mastných kyselin a mají správnou kombinaci vitamínů, aby udržela vaši kočku plnou energie a připravenou k uličnictví. Jsou plná dobrot a uspokojí 100 % denních potřeb vaší kočky, když jsou podávána podle krmného návodu.

Parametry

Velikost balení0,085 kg
Věk kočkydospělá
Bílkoviny11,5 %
Typ krmivakapsička
Bezobilná recepturane
Hypoalergenníne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Krmivo pro kočky Purina

Všechny krmivo pro kočky Purina