Hlavní obsah stránky

Fa pěna do koupele NutriSkin Acai Berry 500ml

  • Fa pěna do koupele NutriSkin Acai Berry 500ml
  • Fa pěna do koupele NutriSkin Acai Berry 500ml
Fa pěna do koupele NutriSkin Acai Berry 500ml

Co tomu říká sám dodavatel?Objevte neodolatelný pocit jemné pokožky. Krémová pěna do koupele Fa NutriSkin Acai Berry s unikátním komplexem 7 vyživujících látek a inspirující vůní ovoce Acai obejme vaše tělo a potěší vaše smysly.Výrobky řady Fa nabízejí jedinečný pocit svěžesti.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Podobné výrobky

Koupelové pěny Fa

Informace o výrobkuFa

Popis

Co tomu říká sám dodavatel?Objevte neodolatelný pocit jemné pokožky. Krémová pěna do koupele Fa NutriSkin Acai Berry s unikátním komplexem 7 vyživujících látek a inspirující vůní ovoce Acai obejme vaše tělo a potěší vaše smysly.Výrobky řady Fa nabízejí jedinečný pocit svěžesti. Dobrá snášenlivost všech výrobků Fa ve vztahu k pokožce je dermatologicky doložena. Tyto výrobky respektují přirozenou rovnováhu lidské pokožky. Receptury sprchového gelu, mýdla, tekutého mýdla a tělového mléka značky Fa jsou pH neutrální a zabraňují tak vysoušení pokožky.

Parametry

Velikost balení500 ml
Produktové číslo0038040217

Hodnocení a recenze