Hlavní obsah stránky

Fa deospray NutriSkin 150ml W

  • Fa deospray NutriSkin 150ml W
Fa deospray NutriSkin 150ml W

Podrobnosti o FA deospray NutriSkin Fresh Senses 150ml: Fa NutriSkin pro ženy nabízí výběr vyživujících vitaminů E a F, jenž vaši pokožku dokonale chrání. Speciální estery z olivového oleje tuto obranyschopnost podporují a chrání jemnou pokožku v podpaží před jejím poškozením! Deodoranty Fa NutriSkin Od svých deodorantů očekáváme nejen výjimečnou úroveň ochrany, ale také vyživující péči o jemnou pokožku podpaží.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Deodoranty a antiperspiranty Fa

Všechny deodoranty a antiperspiranty Fa

Informace o výrobkuFa

Popis

Podrobnosti o FA deospray NutriSkin Fresh Senses 150ml: Fa NutriSkin pro ženy nabízí výběr vyživujících vitaminů E a F, jenž vaši pokožku dokonale chrání. Speciální estery z olivového oleje tuto obranyschopnost podporují a chrání jemnou pokožku v podpaží před jejím poškozením! Deodoranty Fa NutriSkin Od svých deodorantů očekáváme nejen výjimečnou úroveň ochrany, ale také vyživující péči o jemnou pokožku podpaží. Nejnovější revoluční řada deodorantů Fa NutriSkin tyto požadavky dokonale splňuje Výrobek FA deospray NutriSkin Fresh Senses 150ml je schválen pro prodej v ČR.

Parametry

Určenídámské
Objem150 ml
Typ deodorantusprej
Produktové číslo0046040323

Hodnocení a recenze