Doporučené nabídky
Allegro.czHodnocení
91% (59 477)
Do týdne
Do týdne
ObchodProDílnu.czHodnocení
98% (1 347)
Skladem
Osobní odběr zdarma (1)
Osobní odběr zdarma (1)
Skladem
Svářečky-obcho…Hodnocení
93% (16 034)
Dárek zdarmaVýhody nákupu
Dárek zdarmaVýhody nákupu
Alza.czHodnocení
95% (471 970)
Cena
Nejlevnější
Nejlevnější nabídky
Alza.czHodnocení
95% (471 970)
NÁŘADÍ VÍTEKHodnocení
90% (258)
Autodíly PEMAHodnocení
97% (16 283)
Osobní odběr zdarma (4)
Osobní odběr zdarma (4)
DATARTHodnocení
95% (52 971)
Osobní odběr zdarma (100)
Osobní odběr zdarma (100)
Železářství TUMAHodnocení
98% (335)
Osobní odběr zdarma (celá ČR)
Osobní odběr zdarma (celá ČR)
vercajk-plus.czHodnocení
96% (1 161)
ObchodProDílnu.czHodnocení
98% (1 347)
Tipnet.czHodnocení
94% (3 441)
Allegro.czHodnocení
91% (59 477)
PENZO.cz - Hobby obchod na netu pro tátu i pro tetuHodnocení
Regulace výkonu je možná díky spínači, který umožňuje nastavení rychlosti kmitů až do 3000 kmitů za minutu. Navíc je možné nastavit sílu předkmitu, což umožňuje optimalizaci řezání pro různé materiály. Maximální hloubka řezu do dřeva je 80 mm, do hliníku 8 mm a do oceli 6 mm. Výška kmitu je 22 mm a sklon řezu lze nastavit v rozsahu 0° až ±45°.
Pila je napájena akumulátorem o kapacitě 2000mAh a napětí 20V, přičemž akumulátor je kompatibilní se všemi typy nářadí řady EXTOL SHARE20V. Li-ion technologie umožňuje dobíjet akumulátor kdykoliv bez snížení jeho kapacity a díky velmi pomalému samovybíjení zůstane akumulátor dlouho nabitý a připravený k použití.