Hlavní obsah stránky

Epson MG-850HD

  • Epson MG-850HD
  • Epson MG-850HD
  • Epson MG-850HD
Epson MG-850HD

Epson MG-850HD Projektor pro iPod, iPhone a iPad Velkoformátová zábava: Dokovací stanice pro iPod umístěná v zadní části projektoru umožňuje nejen sledování a sdílení hudby, videí a fotografií, ale také televizních show a celovečerních filmů stažených z internetové prodejny iTunes. Široká řada možností připojení vám dovolí sledovat celou škálu multimediálního obsahu přenášeného z Blu-ray a DVD přehrávačů, počítačů, set-top boxů a herních konzolí.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Projektory Epson

Všechny projektory Epson

Informace o výrobkuEpson

Popis

Epson MG-850HD Projektor pro iPod, iPhone a iPad Velkoformátová zábava: Dokovací stanice pro iPod umístěná v zadní části projektoru umožňuje nejen sledování a sdílení hudby, videí a fotografií, ale také televizních show a celovečerních filmů stažených z internetové prodejny iTunes. Široká řada možností připojení vám dovolí sledovat celou škálu multimediálního obsahu přenášeného z Blu-ray a DVD přehrávačů, počítačů, set-top boxů a herních konzolí. Vysoká

Parametry

Technologie projekceLCD
Životnost lampy5000 hodin
Hmotnost3,9 kg
Rozlišení1280 x 800 (WXGA)
Světelný tok2800 lm
Dálkové ovládáníano

Hodnocení a recenze