Hlavní obsah stránky

Emile Henry hrnec 30 cm

  • Emile Henry hrnec 30 cm
Emile Henry hrnec 30 cm

Keramický kulatý hrnec s poklicí vyrobený s použitím technologie flame, která umožňuje nejen používání v troubě, ale i na klasickém sporáku. Průměr je 30 cm a objem 6,7 l, keramický hrnec je ideální na pomalé vaření s využitím kondenzace odpařené tekutiny díky keramické poklici, případně na pečení v troubě.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Hrnce Emile Henry

Informace o výrobkuEmile Henry

Popis

Keramický kulatý hrnec s poklicí vyrobený s použitím technologie flame, která umožňuje nejen používání v troubě, ale i na klasickém sporáku. Průměr je 30 cm a objem 6,7 l, keramický hrnec je ideální na pomalé vaření s využitím kondenzace odpařené tekutiny díky keramické poklici, případně na pečení v troubě. Díky akumulaci tepla můžete v keramickém hrnci servírovat například polévku bez obavy, že by vám na jídelním stole vychladla. Všechny výrobky firmy Emile Henry jsou vyráběny ručně, za použití ryze přírodních materiálů.

Parametry

S poklicíano
Objem6,7 l
Materiál hrncekeramika
Produktové číslo457071

Hodnocení a recenze