Hlavní obsah stránky

Emile Henry dóza na olej krémová

  • potravinová dóza Emile Henry dóza na olej krémová
potravinová dóza Emile Henry dóza na olej krémová

Keramická dóza na ocet či olej Ø 7,5 cm Výška celkem 24 cm, bez nálevky 18 cm Objem: 0,45 litru Emile Henry Všechny výrobky této firmy jsou vyráběny ručně z vody, písku a burgundské hlíny. Díky technologii High Resistance® je nádobí odolné vůči poškrábání a nárazu, můžete tedy v daném výrobku nejen péct, krájet ale i servírovat.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuEmile Henry

Popis

Keramická dóza na ocet či olej Ø 7,5 cm Výška celkem 24 cm, bez nálevky 18 cm Objem: 0,45 litru Emile Henry Všechny výrobky této firmy jsou vyráběny ručně z vody, písku a burgundské hlíny. Díky technologii High Resistance® je nádobí odolné vůči poškrábání a nárazu, můžete tedy v daném výrobku nejen péct, krájet ale i servírovat. Bez rizika popraskání můžete nádobí vkládat z mrazáku rovnou do trouby či mikrovlnné trouby. Nádobí můžete mýt v myčce na nádobí, aníž by ztratilo svou barevnost. Na veškerý sortiment Emile Henry se vztahuje   10-ti letá záruka.

Parametry

Objem0,45 l
Produktové číslo020215

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Potravinové dózy Emile Henry