Hlavní obsah stránky

ELECTROLUX PAE3P

  • ELECTROLUX PAE3P
ELECTROLUX PAE3P

Podrobnosti o Filtr ELECTROLUX PAE3P PureAdvantage s technologií od 3M, 3ks v balení: Filtr PureAdvantage s unikátní technologií od 3M, při každodenním používání životnost 30 dnů, 4 stupně filtrace (1/předfiltrování, 2/ionizace,3/filtrace aktivním uhlím,4dofiltrován í za pomocí pryskyřice), přefiltrování 1l za pouhé 2 minuty. 1x rychlejší čas přefiltace , než-li ostatní filtry! V balení 3ks filtru, barva bílá.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuElectrolux

Popis

Podrobnosti o Filtr ELECTROLUX PAE3P PureAdvantage s technologií od 3M, 3ks v balení: Filtr PureAdvantage s unikátní technologií od 3M, při každodenním používání životnost 30 dnů, 4 stupně filtrace (1/předfiltrování, 2/ionizace,3/filtrace aktivním uhlím,4dofiltrován í za pomocí pryskyřice), přefiltrování 1l za pouhé 2 minuty. 1x rychlejší čas přefiltace , než-li ostatní filtry! V balení 3ks filtru, barva bílá. Výrobek Filtr ELECTROLUX PAE3P PureAdvantage s technologií od 3M, 3ks v balení je schválen pro prodej v ČR.

Parametry

Produktové čísloELEPAE3P

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Vodní filtry Electrolux