Hlavní obsah stránky

Einhell GE SA 1435

  • vertikutátor Einhell GE SA 1435
  • vertikutátor Einhell GE SA 1435
  • vertikutátor Einhell GE SA 1435
  • vertikutátor Einhell GE SA 1435
  • vertikutátor Einhell GE SA 1435
vertikutátor Einhell GE SA 1435

Elektrický vertikutátor a provzdušňovač GE-SA 1435 je kvalitní, výkonný a spolehlivý přístroj, který splňuje nejvyšší nároky na provzdušňování a vertikutaci středně velkých ploch pro zdravý trávník bez plevele. Válec s kuličkovým ložiskem a 20 nerezovými noži zničí efektivně plevel a mech a to včetně kořenů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuEinhell

Popis

Elektrický vertikutátor a provzdušňovač GE-SA 1435 je kvalitní, výkonný a spolehlivý přístroj, který splňuje nejvyšší nároky na provzdušňování a vertikutaci středně velkých ploch pro zdravý trávník bez plevele. Válec s kuličkovým ložiskem a 20 nerezovými noži zničí efektivně plevel a mech a to včetně kořenů. Provzdušňovací válec také s kuličkovým ložiskem a 26 drápy dosáhne profesionálního provzdušnění. Silný elektromotor vytváří silný točivý moment. Díky centrálnímu nastavení pracovní hloubky se dá GE-SA 1435 dobře nastavit podle požadavků půdy a porostu.

Parametry

Druh pohonuelektrický
Maximální výkon1400 W
Sběrný košano
Šíře záběru35 cm
Pojezdne
Výměnné válcene

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Vertikutátory Einhell